תנאי שימוש באתר מיטל נאמן

תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

1. קדימון החברה – “מיטל נאמן” ח.פ 036773562

שם האתר – www.meytal-neeman.com

אתר מיטל נאמן (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר חנות מקוונת (למכירת פרטי לבוש) ייצוגי עבור “מיטל נאמן” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

 

2.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו כגון כל פריטי הלבוש וכל התכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת .

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

3. קניין רוחני

האתר כמו כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, מוצרים למכירה או כל חומר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר “מיטל נאמן” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש באתר “מיטל נאמן” .

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסת קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

4. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות.

 

5.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “מיטל נאמן” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3).

 

6. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת הכתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

 

7.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי הגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ” מיטל נאמן “

שרות לקוחות
[email protected]
972-50-7957229
972-50-7957229